poniedziałek, 11 grudnia 2017

Dlaczego mamy ROBAKI w ŻOŁĄDKU i w JELITACH

TWÓJ ŻOŁĄDEK - nie ma mocy.
Robaki w żołądku i w jelitach mogą osiedlić się tylko przy znacznie obniżonej kwasowości soku żołądkowego. Najbardziej rozpowszechnione są obleńce (glisty, włośnie) i płaskie robaki (tasiemiec uzbrojony i nieuzbrojony). W kanałach żółciowych najczęściej rozmnażają się przywry, matylice wątrobowe i inne pasożyty.
Pasożytów w przewodzie pokarmowym może być całe mnóstwo a walka z nimi jest zawsze taka sama. Polega ona na gwałtownym zwiększeniu kwasowości soków żołądkowych  w jelitach. Soki żołądkowe zaczynają trawić robaki, jak zwykłe surowe mięso. Dlatego przy zwiększeniu kwasowości w jelitach, robaki zaczynają uciekać z organizmu.

Obłe i płaskie robaki można wydalić przy pomocy: 
nasion piołunu cytwarowego (Bylica cytwarowa, bylica glistnik, cytwar (Artemisia cina) – gatunek roślin z rodziny astrowatych. Pochodzi z półpustynnych stepów azjatyckich  (Turkiestan), Kazachstan oraz z Chin. W Europie znany od czasów starożytnych, sprowadzony przez Rzymian.), 
  
wywaru z kwiatów wrotyczu
 i pestek z dyni.

Jeśli organizm zostanie dobrze zakwaszony to nie może w nim być żadnych robaków.
W celu zakwaszenia organizmu należy jeść pokarmy solone, kiszone, kwasy i enzymy z babki, dziewanny, wilczomleczu, cykorii, glistnika i mięty pieprzowej.

Obcych lokatorów można wykryć podczas analizy krwi lub badania biorezonansem magnetycznym.

W walce z pasożytami przewodu pokarmowego dobrym rozwiązaniem wydaje się lek o nazwie DECARIS (zalecany przez Borysa Bołotowa). Lek ten stosowany jest w leczeniu niektórych postaci nowotworów i często powtarzających się oraz przewlekłych infekcji bakteryjnych. Lek o działaniu immunostymulującym i przeciwpasożytniczym. Szybko, ale krótkotrwale poraża układ nerwowy robaków obłych. Pobudza siły obronne organizmu, działa przeciwzapalnie. Jest stosowany w leczeniu zakażeń glistą ludzką, owsikiem, tęgoryjcem dwunastniczym, w zaburzeniach odporności. Pomocniczo w upośledzeniu czynności szpiku. Preparat ten stosuje się w zakażeniach glistą jelitową, w leczeniu toksoplazmozy, brucelozy. Preparat ten nie pozwala komórkom rakowym i komórkom robaków przyswajać glukozy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz